ProfiMail

ProfiMail 3.39

Ludzie zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie

Zalety

  • Obsługa załączników
  • Polski interfejs i kodowanie
  • Opcja pobierania nagłówków
  • Prosta konfiguracja

Wady

  • Brzydki wygląd
  • Brak formatowania wysyłanych wiadomości

Doskonały
9

ProfiMail to rozbudowany klient poczty e-mail. Program pozwala na używanie protokołów POP3/SMTP oraz IMAP, zaś jego najważniejszą zaletą jest pełna obsługa załączników.

Program ProfiMail ma wbudowaną przeglądarkę obrazów, odtwarzacz wideo i dźwięku oraz potrafi otwierać tekst zapisany w formatach HTML i DOC. Funkcje te wystarczają do odczytania większości maili bez potrzeby włączania komputera. Dużą zaletą ProfiMail jest bezproblemowa obsługa polskich znaków oraz polski język interfejsu.

Program domyślnie chroni portfele użytkowników połączeń GPRS/3G pobierając jedynie nagłówki wiadomości. Pełną zawartość ściąga dopiero po kliknięciu na interesujący nas tytuł e-maila. ProfiMail obsługuje także archiwa ZIP.

Wysyłanie poczty w ProfiMail nie jest tak przyjemne jak jej czytanie. Program ma funkcję książki adresowej sprawnie podpowiadającą adresatów, oraz obsługuje słownik T9. Mimo to napisanie wiadomości jest skomplikowane, zaś jej sformatowanie właściwie niemożliwe. To rozwiązanie tylko na bardzo pilne przypadki.

ProfiMail to świetny program do czytania poczty elektronicznej w telefonie. Niestety nieco gorzej radzi sobie z pisaniem i wysyłaniem wiadomości.

Najczęściej pobierane Mailing do klientów na symbian

Więcej
ProfiMail

Download

ProfiMail 3.39

Opinie użytkowników o ProfiMail